Содржина

Кога едни неискусни робари ќе убијат голема бела ајкула, нејзиниот дух ќе се врати во малото место по одмазда. Три девојки ќе бидат сведоци на првиот напад на ајкулата дух, но никој нема д аим верува…

Слики

Ајкула-духАјкула-духАјкула-дух

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Во лавиринтот на гризлито (2015)

  image
  Џејмс Марсден, Томас Џејн, Пајпер Перабо и Били Боб Торнтон играат во оваа авантура преполна со акција, која се одвива во дивината на Алјаска. Откако една...
 • Зли Мртовци (2013)

  image
  Во долго очекуваниот „римејк“ на култниот хорор филм од 1981 година, петмина дваесетикусургодишни пријатели се изолираат во една далечна викендичка. Кога ја...
 • Ад Астра (2019)

  image
  Кога мистериозен и опасен по живот настан ѝ се случува на Земјата, астронаутот Рој МекБрајд (Пит) оди на опасна мисија низ сончевиот систем за да ја открие...
 • Луѓе во црно 2 (2002)

  image
  По четири години откако агентите за вонземјани Џеј и Кеј (Томи Ли Џонс и Вил Смит) спречија интергалактичка катастрофа, Кеј се врати во удобноста на цивилниот...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.