Содржина

Улиците на Њу Орлеанс ќе станат пеколни дента кога земјотрес ќе отвори пукнатино во земјата, од која ќе излзат милиони пајаци. Еден научник и неговите деца ќе се обидат да им ја најдат слабата точка на пајаците.

Слики

ПајакотресПајакотрес

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Црна темница (2000)

  image
  Еден комерцијален транспортен брод и неговиот екипаж се уриваат на планета полна со крвожедни суштества кои излегуваат да се хранат само ноќе. Но тогаш дознаваат...
 • Сахара (2005)

  image
  Главниот истражувач Дирк Пит оди на животна авантура во потрага по изгубениот воен брод познат како „Брод на смртта".
 • Лудиот Макс: Пат на бесот (2015)

  image
  Од режисерот Џорџ Милер, создавачот на постапокалиптичниот жанр и генијот зад легендарната трилогија за „Лудиот Макс, пристигнува ова враќање во светот на...
 • Подивљали (2017)

  image
  Mayhem tells the story of a virus that infects a corporate law office on the day attorney Derek Cho (Yeun) is framed by a co-worker and wrongfully fired. The...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.