СОДРЖИНА

Кога Агентот 007 (Пирс Броснан) е назначен да штити прекрасна наследничка (Софи Марко) на нафтено богатство, тој е катапултиран во страсна, возбудлива авантура што го принудува да се соочи со еден од неговите најсмртоносни непријатели, Ренард (Роберт Карлајл), немилосрден анархист чија нечувствителност на болка го прави скоро незапирлив непријател. Непопустливата напнатост, воодушевувачката акција и лукавост нема да згаснат во овој експлозивно забавен трилер.

Слики

Светот не е доволенСветот не е доволенСветот не е доволенСветот не е доволенСветот не е доволенСветот не е доволенСветот не е доволенСветот не е доволенСветот не е доволенСветот не е доволен

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Шести дан (2000)

  среда
  image
  Пилот хеликоптера Адам Гибсон (Арнолд Сцхwарзенеггар) случајно сазнаје да је клониран. Адам проживљава озбиљну кризу идентитета. Он је илегално клониран у...
 • Волшебнкот и белата змија (2011)

  среда
  image
  Режисерот на оваа приказна Чинг Сиу-Тунг, својот филм го потпира врз една стара кинеска легенда за еден билкар кој се вљубува во илјадагодишната Бела Змија...
 • San Andreas: Mega Eruption (2018)

  среда
  image
  Struggling screenwriter Josh Kendricks finds himself the star of his own disaster movie when super volcanoes begin erupting all over Los Angeles Now Josh, along...
 • Граѓанин опасних намера (2009)

  среда
  image
  Филм говори о човеку (Џерард Батлер) који се, десет година после бруталног убиства његове супруге и кќери, враќа да изнуди правду од помоќника државног тужиоца...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.