рејтинг: 6.7/10
Оценка на корисникот: 8/10
(31 глас)

СОДРЖИНА

Боби Вокер има голема куќа, вози Порше, има убава жена и две прекрасни деца. Кога не е во канцеларијата, тој ги усовршува потезите на теренот за голф или склучува важни зделки. По кратењата на трошоците во фирмата каде што работи, тој добива отказ и неволно прифаќа да работи како столар кај дедото.

Слики

Мажите во компанијатаМажите во компанијатаМажите во компанијатаМажите во компанијата

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Le leggi del desiderio (2015)

  image
  A three storylines plot, located in the Italy of the modern days. Three very different characters in search for success. "What's your wish?" says Giovanni Canton,...
 • Era e ngrohtë e thellësive (1982)

  image
 • Манчестер на море (2016)

  image
  Мајсторот Ли се враќа во својот роден град во Нова Англија по смртта на брат му за да се грижи за својот внук, кој е тинејџер. Но, неговото пристигнување го...
 • Џорџ Вашингтон (2000)

  image
  Група деца во мрачен град се здружуваат едно лето како би прикриле трагична грешка.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.