СОДРЖИНА

Марк, порно ѕвезда која станува продуцент, е зависен од алкохол, дрога, коцка и секс. Џо е новозеландски комичар кој има проблеми со алкохолот, а Сара е поранешна манекенка и хероински зависник, која денес има чести нападни на гнев и нарушување во исхраната, а овде е и Хари, наркоман од богат дом. Под надзор на советникот Бил (Колм Фиора) и неговата сопруга Кели (Енди Макдауел), групната викенд терапија се претвора во серија исклучително забавни, емотивни и конкретни настани.

Слики

Интервенција

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Who Dies Standing (1985)

  image
 • Мажите во компанијата (2010)

  image
  Боби Вокер има голема куќа, вози Порше, има убава жена и две прекрасни деца. Кога не е во канцеларијата, тој ги усовршува потезите на теренот за голф или склучува...
 • Gabimi (1986)

  image
 • Një vit i gjatë (1987)

  image
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.