рејтинг: 4.1/10
Оценка на корисникот: 7.44/10
(18 гласови)

СОДРЖИНА

„Пластичните“ се враќаат на сцената, а дружината сега е помодерна, посмешна и поенергична од кога било! Енергичната кралица Би почнува тепачка во која не може да победи, прикажувајќи ги опасностите од средношколската популарност.
Енергичната кралица Би почнува тепачка во која не може да победи, прикажувајќи ги опасностите од средношколската популарност. Џо (Меган Мартин) е самоуверена матурантка која секогаш ја бркала својата работа. Тоа е правило што досега ѝ помага да го избегне бесот на „Пластичните“, но кога Џо гледа како нивната водачка, Манди (Мајара Волш) ја задева срамежливата соученичка Еби (Џенифер Стоун), доаѓа време за спротивставување. Кога целото училиште се вмешува во борбата, Џо се подготвува на Манди и на „Пластичните“ да им возврати со нивните методи.

Слики

Опасни девојкиОпасни девојкиОпасни девојкиОпасни девојки

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Sono solo fantasmi (2019)

  петок
  image
  Three brothers confront a ghost outbreak in the city of Naples.
 • Баба Заба (2010)

  петок
  image
  Двејн Џонсон е Баба Заба, или познат како Дерек Томпсон, цврст играч во јуниорската лига за хокеј, чиј прекар доаѓа од неговата навика да ги крши забите на...
 • Ибица (2019)

  петок
  image
  Филипе и Карол, двајцата разведени, само што се запознале. Слепо вљубен, Филипе ќе направи се да ги одоброволи двајцата тинејџери на Карол и затоа на нејзиниот...
 • Како да изгубиш дечко за 10 дена (2003)

  петок
  image
  Колумнист за совети, Енди Андерсон (Кејт Хадсон), се обидува да ги тестира границите за тоа што може да напише во нејзиниот нов текст за тоа како да натераш маж...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.