Содржина

Радња филма смештена је у Њу Орлеанс, родни град енигматичног детектива Волтера (Ерик Робертс). Због актуелног случаја он одлази у мрачне делове града да би ухватио серијског убицу коме су мете супруге прељубника. Убица оставља шифроване трагове детективу, који радеќи на истрази мора да се избори и са демонима из сопствене прошлости. Ствари ќе се нарочито закомпликовати када сам Волтер постане главни осумњичени у истрази.

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Тешка цел (2020)

  image
  Тим од платеници е ангажиран и пратен во опасна мисија да украдат најнова технологија, која во погрешни раце може да го загрози опстанокот на планетата.
 • Платеничка (2021)

  image
  Ана (Меги Кју) е највештиот платен убиец на светот. Како дете ја спасил легендарниот Муди (Семјуел Л. Џексон) и полека ја воведувал во „семејниот бизнис“. Кога ќе...
 • Црвено небо (2014)

  image
  Осрамотениот пилот Буч Мастерс го води одредот за враќање на катаклизмата ВМД. Кога ќе открие дека неговиот поранешен пријател Том Крег работи со ретористите,...
 • Странецот (2017)

  image
  Од режисерот на филмот „Казино Ројал“ доаѓа напнатиот трилер со Џеки Чен и Пиерс Броснан во главните улоги, според романот „Кинезот“. Приказната за скромниот...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.