СОДРЖИНА

Сила Мекгован е решена да ја реновира фармата на својата баба, некогашна филмска легенда, но некој се обидува да ја натера да се премисли и да ја избрка. Со помош на еден згоден сосед, таа е решена да дознае кој стои зад заканата, па ја открива вистината за смртта на својата баба.

Слики

Нора Робертс: ЗалогНора Робертс: ЗалогНора Робертс: ЗалогНора Робертс: ЗалогНора Робертс: ЗалогНора Робертс: ЗалогНора Робертс: ЗалогНора Робертс: ЗалогНора Робертс: ЗалогНора Робертс: ЗалогНора Робертс: ЗалогНора Робертс: ЗалогНора Робертс: ЗалогНора Робертс: ЗалогНора Робертс: Залог

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Самерсби (1993)

  image
  Фармер се враќа дома од Граѓанската војна, но жена му почнува да се сомнева дека тој е натрапник.
 • Зборувај со неа (2002)

  image
  Двајца мажи ќе ги поврзе необичен сплет на околности во свет во кој љубовта и верноста живеат и кога се изгледа залудно.Еден од најдобрите филмови на легендарниот...
 • Велика очекивања (1946)

  image
  Дечак Пип (Т. Wагер) племенит је и добродушно сироче о којем брине ексцентрична стара уседелица Хависхам (М. Хунт), с којом живи и њена усвојена кќи Естелла (Ј....
 • Мистерии од крстозборот 4 (2021)

  image
  Откако волонтира да учествува во натпревар за решавање крстозбори со новиот суперкомпјутер, уредничката на крстозбори Тес Харпер е вовлечена во истрагата на...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.