poster

Развод на одреѓено време

Razvod na određeno vreme (1986)

Комедија | Југославија
Режисер: Milan Jelić
Superstar TV | петок | 13:35

рејтинг: 6.7/10
Оценка на корисникот: 8.8/10
(27 гласови)

Слики

Развод на одреѓено време

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Е... се, учителе 2 (2015)

  image
  Заедно со еколошкиот клуб во училиштето, во кој членуваат бубалицата Етјен и неколкумина палавковци од класот 10б, Зеки патува во рибарско домородечко село во...
 • За и против (2020)

  image
  Една проблематична забелешка е премногу: професорот Ричард Пол е во опасност да биде исфрлен од својата работа откако ја навредува студентката по право Наима...
 • Уште Хани фалеше (2015)

  image
  Животот во едно семејство во предградието тече нормално, сѐ додека кај нив не дојде една далечна роднина, голема поп-ѕвезда...
 • Писта (2010)

  image
  Инспирација за филмот „Писта“ („The Runway”) е вистинска приказна за еден јужноамерикански пилот кој во1983 година слетал во близина на градот Малоу. И покрај...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.