poster

Ав ав ѕвезда: Концерт во паркот

Rock Dog 2: Rock Around the Park (2021)

Режисер: Mark Baldo

рејтинг: 5.1/10
Оценка на корисникот: 10/10

Содржина

Кога Боди и неговиот бенд Тру Блу ја напуштаат Снежна планина за да одат на турнеја со поп сезацијата Лил Фокси дознаваат дека славата не е лесна.

Слики

Ав ав ѕвезда: Концерт во паркотАв ав ѕвезда: Концерт во паркотАв ав ѕвезда: Концерт во паркотАв ав ѕвезда: Концерт во паркотАв ав ѕвезда: Концерт во паркотАв ав ѕвезда: Концерт во паркотАв ав ѕвезда: Концерт во паркотАв ав ѕвезда: Концерт во паркотАв ав ѕвезда: Концерт во паркотАв ав ѕвезда: Концерт во паркотАв ав ѕвезда: Концерт во паркотАв ав ѕвезда: Концерт во паркот

Прегледи


Нема Прегледи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.