poster

Игра на судбината

Serendipity (2001)

драма, романса, комедија | САД, Канада
Режисер: Peter Chelsom
Cinemax | Утре | 04:25

Оценка на корисникот: 7.6/10
(290 гласови)

Слики

Игра на судбинатаИгра на судбинатаИгра на судбинатаИгра на судбинатаИгра на судбинатаИгра на судбинатаИгра на судбинатаИгра на судбинатаИгра на судбинатаИгра на судбинатаИгра на судбинатаИгра на судбинатаИгра на судбинатаИгра на судбината

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Љубов, венчавки и други катастрофи (2020)

  image
  Повеќеслојна романтична комедија за луѓе кои работат на свадби за да создадат совршен ден за вљубениот пар – додека нивните врски се чудни, луди и далеку од...
 • Стјуардеси во акција (2003)

  image
  Комичен поглед на светот на стјуардесите со Гвинет Палтроу во главната улога на Дона, жена од мал град во Невада која сонува да стане првокласна меѓународна...
 • Русокоса со амбиција (2007)

  image
  Кога Кејти Грегерстич од Минден, Луизијана оди да го посети своето момче Били, кој е амбициозен модел во Њујорк, го наоѓа во кревет со друга жена. Били раскинува...
 • Hank and Asha (2013)

  image
  An Indian student in Prague and a lonely New Yorker correspond online through video letters. A voyeuristic love story about aching for human connection in a...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.