СОДРЖИНА

Несреќни пасионирани читалац уписује се на курс за подизање самопоуздања, како би освојио девојку својих снова. Меѓутим, испоставља се да за њега часови и неќе бити тако корисни, јер је професор заљубљен у исту девојку. Прича о младиќу који машта да освоји девојку са свог колеџа. Он пролази кроз низ занимљивих и комичних ситуација како би остварио своје снове. Меѓутим ствари се драстично мењају оног тренутка када се испостави да је и његовом професору запала за око иста девојка.

Слики

Школа за никаквециШкола за никаквециШкола за никаквециШкола за никаквециШкола за никаквециШкола за никаквециШкола за никаквеци

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Ти, јас и Дупри (2006)

  среда
  image
  За нововенчаната двојка, Карл и Моли Питерсон, животот не може да стане поубав кога почнуваат да го живеат својот брачен живот.
 • Изврсни крокодил Данди (2020)

  среда
  image
  Легенда биоскопских хитова Крокодил Данди након успешне каријере жели да ужива у заслуженој пензији. Након много просјачења и преклињања од стране његовог агента,...
 • Синоптичар (2005)

  среда
  image
  Дејв е популарен синоптичар во Чикаго, каде што неговата кариера оди добро додека неговиот личен живот оди надолу. Атрактивна понуда за работа го принудува Дејв...
 • Божиќна љубовна приказна (2017)

  среда
  image
  Шарлота Мартон е млад, стечаен управник кој сонува за ширење на хоризонтот, како на бизнис, така и на приватен план. На крајот од декември, париската правна...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.