poster

Неранимајковци

Superbad (2007)

Режисер: Greg Mottola

рејтинг: 7.6/10
Оценка на корисникот: 8.2/10
(43 гласови)

Содржина

Двајца средношколци сакаат да бидат со две девојки пред да дипломираат и да одат на различни колеџи, но поголем предизвик станува справувањето со претстојната разделба отколку со девојките.

Слики

НеранимајковциНеранимајковциНеранимајковциНеранимајковциНеранимајковциНеранимајковциНеранимајковциНеранимајковциНеранимајковциНеранимајковциНеранимајковциНеранимајковци

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Полтрон (1989)

  image
  У атмосфери нерада, јавашлука и неодговорности, кроз овај однос откривају се разни негативни механизми који карактеришу стварност. У позадини главног тока приче...
 • Луди провод (2013)

  image
  Неспретни средњошколац Аллан узалуд покушава изгубити невиност док га нови сусјед Зацк не поведе на вожњу живота.
 • Сеx-партијски непријатељ бр. 1 (1990)

  image
  Филм "Секс - партијски непријатељ број 1" екранизација је истоименог романа Дусана Саба и прати догодовстине младог снајдерског сегрта скојевца, који иде из...
 • Клучен додаток (2013)

  image
  Изгледа дека Александра има сé. Таа е шефица на успешно женско списание, има луксузен апартман во еден елитен кварт во Париз, сопруг на кој ѝ завидуваат сите...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.