Numri i episodave: 22

REKOMANDIMET
 • Friends (1994)

  Sot
  image
  One of the most popular television programs worldwide, this smart, sophisticated comedy offers a hilarious look at the anxieties and absurdities of friendship,...
 • Između dvije vatre (2018)

  Sot
  image
  Sanem is young girl who hadn't succeeded in landing a permanent job yet, and chooses to work at her father's grocery store in hopes to become a famous writer one...
 • Avatarët (2013)

  Sot
  image
  Tre adoleshentë vendosin të fillojnë një grup, por ata marrin qindra përgjigje negative nga industria e muzikës për shkak të moshës së tyre. Zgjidhja e tyre...
 • Brooklyn Nine Nine (2013)

  Sot
  image
  Captain Ray Holt (Andre Braugher) takes over Brooklyn's 99th precinct, which includes Detective Jake Peralta (Andy Samberg), a talented but carefree detective...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.