AKTORËT

REGJIA

SKENARISTI

KRIJUESI

REKOMANDIMET
 • God Friended Me (2018)

  Sot
  image
  An atheist's life is turned upside down when God adds him as a friend on Facebook.
 • Detektivi Monk (2002)

  Sot
  image
  Adrian Monk ndihmon policinë në punën e tij si një këshilltar civil. Policët e shikojnë atë si një legjendë të gjallë, megjithëse Monk ka vepruar goxha e...
 • Nicky, Ricky, Dicky i Dawn (2014)

  Sot
  image
  11-year-old Nicky, Ricky, Dicky, and Dawn Harper's sibling rivalry are heightened by the fact that they are quadruplets.
 • Naša priča (2017)

  Sot
  image
  This is the adaptation of the famous series Shameless. Filiz, a protagonist who has been struggling to survive in one of the poor neighborhoods of the city is the...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.