REKOMANDIMET
 • Blue Bloods (2010)

  e enjte
  image
  Blue Bloods follows the lives of the NYPD's First Family of Law Enforcement: the Reagans. Frank, the Police Comissioner and son of former PC Henry Reagan, must...
 • Astrid et Raphaëlle (2019)

  e enjte
  image
  Astrid Nielsen, works in the library of the judicial police. Suffering from Asperger's syndrome, however, she has an incredible memory, so she is very useful in...
 • Death Note (2006)

  e enjte
  image
  Light Yagami finds the "Death Note," a notebook with the power to kill, and decides to create a Utopia by killing the world's criminals, and soon the world's...
 • Besa (2018)

  e enjte
  image
  Tre vjet pas detyrës së fundit të Uroshit, familja Periq ndodhet në një vend krejt të papritur. Një vdekje në klanin Berisha dhe fundi i papritur i ditëlindjes së...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.