Nën këmbët tona fshihen botë thuajse magjike, që gëlojnë nga krijesa të jashtëzakonshme të vogla. Për to, bota duket shumë ndryshe. Duke përdorur teknologjinë e fundit, mund ta rikrijojmë botën nga perspektiva e tyre...

Ishte në kanal:

Tring Planet  RTL DE  

REKOMANDIMET
 • Makineritë që ndërtuan Amerikën 3 (2021)

  image
  The stories behind innovations such as TV, radio, phones, airplanes, motorcycles and power tools as well as the inventors including Nikola Tesla, William Harley,...
 • Dinastitë (2018)

  image
  Familja është një ndër forcat më të mëdha të natyrës. Jeta në familje është plot me çudira, bukuri dhe dramë. Në këtë cikël, do të bashkohemi me familjet e pesë...
 • Qytetet antike të padukshme (2018)

  image
  Qytetet e lashta ende ruajnë surpriza dhe thesare të fshehura nga sytë tanë prej shekujsh. Tani me teknologjinë më të fundit të skanimit, do të zbulojmë sekretet...
 • Wild Scene Investigation (2012)

  image
  There’s trouble at Lilley Brook Golf Course in the Cotswolds. Locals have reported sightings of big cats prowling the grounds of Ilford Manor in Wiltshire. In...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.