Brezi i ardhshëm i studentëve në Degrassi janë këtu. Degrassi: Gjenerata Tjetër zhvillohet 14 vjet pas shfaqjes së hitit të kultit "Degrassi Junior High" pasi studentët vazhdojnë të merren me pengesat e të qenit adoleshente.

Transmetimet në kanale:

Vavoom  

Ishte në kanal:

RTS1  

Episodi vijues:

Sot
17:47
Degrassi: Gjenerata e re 11, Ep. 4
Sot
23:31
Degrassi: Gjenerata e re 11, Ep. 4
Sot
05:10
Degrassi: Gjenerata e re 11, Ep. 4
Nesër
06:26
Degrassi: Gjenerata e re 11, Ep. 5
Nesër
11:22
Degrassi: Gjenerata e re 11, Ep. 5
Nesër
16:18
Degrassi: Gjenerata e re 11, Ep. 5
Nesër
21:15
Degrassi: Gjenerata e re 11, Ep. 5
Nesër
02:09
Degrassi: Gjenerata e re 11, Ep. 5
REKOMANDIMET
 • Dr. House (2004)

  Sot
  image
  The series follows the life of anti-social, pain killer addict, witty and arrogant medical doctor Gregory House with only half a muscle in his right leg. He and...
 • Kardashians (2006)

  Sot
  image
  A peek inside the exploits and privileged private lives of the blended Kardashian-Jenner family, including sisters Kim, Kourtney and Khloé.
 • Sve što je bitno (2006)

  Sot
  image
  Steinkamp Sports and Wellness is the family business of the Steinkamps located in the German city Essen, North Rhine-Westphalia. This scenery is the center for...
 • Berlin - Tag & Nacht (2011)

  Sot
  image
  A german reality-TV soap opera with various changing protagonists, mainly young people and bachelors, trying to live their lifes in the giant metropole of Berlin....
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.