PËRMBLEDHJE

This is the sequel to "Romancing the Stone" where Jack and Joan have their yacht and easy life, but are gradually getting bored with each other and this way of life. Joan accepts an invitation to go to some middle eastern country as a guest of the sheik, but there she is abducted and finds her- self involved with the "jewel". Jack decides to rescue her with his new partner Ralph. They all go from one adventure to another... What is the story of this "jewel"?

Fotot

The Jewel of the Nile

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Operacioni U.N.C.L.E. (2015)

  Sot
  image
  Ngjarjet zhvillohen në vitin 1960. Agjenti i CIA-s Napoleon Solo dhe agjenti i KGB-së bëjnë çmos për të ndaluar një organizatë kriminale ndërkombëtare, e cila...
 • Sulm ekstrem (2014)

  Sot
  image
  Regjia: Camille Delamarre. Paul Walker, David Belle, RZA. Një detektiv i infiltruar, futet në një lagje të rrezikshme me ndihmën e një ish të dënuari, për të...
 • Tor (2011)

  Sot
  image
  Chris Hemsworth, Natalie Portman, Anthony Hopkins. Pasi veprimet e tij rindezin një luftë shekullore, Thor, Zoti i bubullimës dëbohet nga Asgardi për të jetuar...
 • Gara e Vdekjes 3: Ferri (2013)

  Sot
  image
  Luke Goss, Tanit Phoenix. Gara më vdekjeprurëse në botë, këtë herë zhvillohet në shkretëtirat e Afrikës së Jugut. Karl Lukas, shoferi i burgosur më i talentuar,...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.