poster

Elita

The Elite (2001)

Aksion, Krim, Thriller | Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Rumani
FilmBox Stars RS | 21.4.23 | 01:50

Vlerësimi i përdoruesit: 4.1/10
(144 Voto)

PËRMBLEDHJE

Pas dështimit të misionit special nga fusha e sigurisë, një oficer i marinës me shumë vite punë mbetet me pesë fëmijë, të cilët duhet t’i stërvitë që të bëhen një grup elitar luftëtarësh, të cilët luftojnë me terrorizmin. Disa vite me vonë, grupi elitar duhet të ndeshet me të njëjtin kundërshtar, i cili qe i përgjegjshëm për dështimin e tyre para disa vitesh.

Fotot

Elita

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Rajoni 13 Ultimatumi (2009)

  image
  3 vjet më vonë, Damieni dhe Leito rikthehen në Rajonin 13, zonën e ndaluar, pa ligje dhe rregulla, qe tani sundohet nga 5 kapo bandash, në tentativë për të...
 • Vrasësi: Agjenti 47 (2015)

  image
  Rupert Friend, Hannah Ware. Bazuar ne videolojën mjaft të skuksesshme. Një vrasës i krijuar gjenetikisht për të qenë perfekt, bashkohet me një vajzë për t'i...
 • Kodi Momentum (2015)

  image
  Olga Kurylenko, James Purefoy. Pasi identiteti i saj i vërtetë zbulohet gjatë vjedhjes së disa diamantëve, nje eksperte e misioneve të fshehta vihet nën...
 • 12 Raunde (2015)

  image
  Dean Ambrose. I futur në kurth nga kolegë të tij për një vrasje që nuk e ka kryer, nje polic bën të pamundurën për të pastruar emrin e tij...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.