Fotot

Jeta joneJeta joneJeta joneJeta joneJeta joneJeta joneJeta joneJeta joneJeta joneJeta joneJeta joneJeta joneJeta joneJeta joneJeta joneJeta joneJeta joneJeta joneJeta joneJeta joneJeta joneJeta joneJeta joneJeta joneJeta joneJeta joneJeta joneJeta joneJeta joneJeta joneJeta joneJeta joneJeta joneJeta joneJeta joneJeta joneJeta jone

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Pasi që ik (2016)

  image
  Shkruar nga Claire Lemaréchal, kjo dramë është një përshtatje e “Le courage d’une mère” ("Guximi i një nëne"), libri i shkruar nga Marie-Laure Picat & Anne...
 • After Love (2020)

  image
  In the days after her husband Ahmed's sudden death, Muslim-convert Mary Hussain discovers that Ahmed had a secret life just 21 miles away from their Dover home,...
 • Commitment Hasan (2021)

  image
  Apple farmer Hasan lerans that an energy company is planning to build a tower on his land. He resolves to put an end to it – even at the expense of friends &...
 • The Butterfly Swing (2020)

  image
  The stubborn pig farmer Ernst and his wife Louise host a party for friends and family on their farm to celebrate their 50th wedding anniversary. However, the...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.