Vlerësimi: 8.0/10
Vlerësimi i përdoruesit: 9/10
(94 Voto)

PëRMBLEDHJE

Regjia: B.Levinson. Aktorët: D.Hoffman, T.Cruise. Fitues i 4 çmimeve Oskar dhe i 19 çmimeve të tjera kinematografike. Çarli do të përfitojë nga trashëgimia vetëm nëse kujdeset për vëllanë e tij me aftësi të kufizuara.

Fotot

Njeriu i shiutNjeriu i shiutNjeriu i shiutNjeriu i shiutNjeriu i shiutNjeriu i shiutNjeriu i shiutNjeriu i shiutNjeriu i shiut

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Friends (1993)

  image
  At the end of the 1980s, three female friends share a house in Johannesburg, South Africa. Each has her own way to live with apartheid. Thoko is a Black teacher...
 • NO ONE CAN BRUSH MY HAIR LIKE THE WIND (2014)

  image
  Askush nuk mi kreh flokët si era, një film që portretizon jetën e shumë shpirtrave të vetmuar në një kërkim të dëshpëruar për shoqëri. Marrëdhënia e vështirë mes...
 • A Diary of Insults (1994)

  image
  Middle-aged couple try to preserve at least some of their dignified life in times of war, poverty and sanctions.
 • Dikasteri ushtarak (2007)

  image
  Filmi ndjek jetët e tre shokëve më të mirë në Nju Jork, vetëm një muaj para se të shkkonin në ushtri. Rifkin është avokat i martuar karriera e të cilit është në...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.