PËRMBLEDHJE

Në film sillen ngjarje nga e kaluara për të hedhur dritë në fakte dhe karaktere të ndryshme. Një i riatdhesuar vritet në një qytet të vogël. Askush nuk e di kush është vrasësi. Kryehetuesi e merr përsipër këtë ngjarje dhe ia del të zbulojë shkaqet e krimit.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Jésus de Montréal (1989)

  Sot
  image
  A group of actors putting on an interpretive Passion Play in Montreal begin to experience a meshing of their characters and their private lives as the production...
 • Good Will Hunting (1997)

  Sot
  image
  Matt Damon and Ben Affleck wrote and starred in this unmissable, moving drama directed by Gus Van Sant. Damon plays Will, a wrong-side-of-the-tracks janitor at...
 • Le rire (2020)

  Sot
  image
  In a near and dystopian future, a civil war shakes the Quebec province of Canada. Valérie is the sole survivor of a mass execution in which her boyfriend is...
 • Roma città aperta (1945)

  Sot
  image
  Rome, 1944. Giorgio Manfredi, one of the leaders of the Resistance, is tracked down by the Nazis. He goes to his friend Francesco's, and asks Pina, Francesco's...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.