poster

Fëmijët spiunë 2: Ishulli i ëndrrave të humbura

Spy Kids 2: Island of Lost Dreams (2002)

Aksion, Aventure, Komedi, Familjar, Sci-Fi | Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Vlerësimi: 5.1/10
Vlerësimi i përdoruesit: 6.5/10
(8 Voto)

Fotot

Fëmijët spiunë 2: Ishulli i ëndrrave të humburaFëmijët spiunë 2: Ishulli i ëndrrave të humburaFëmijët spiunë 2: Ishulli i ëndrrave të humburaFëmijët spiunë 2: Ishulli i ëndrrave të humburaFëmijët spiunë 2: Ishulli i ëndrrave të humburaFëmijët spiunë 2: Ishulli i ëndrrave të humburaFëmijët spiunë 2: Ishulli i ëndrrave të humburaFëmijët spiunë 2: Ishulli i ëndrrave të humburaFëmijët spiunë 2: Ishulli i ëndrrave të humburaFëmijët spiunë 2: Ishulli i ëndrrave të humburaFëmijët spiunë 2: Ishulli i ëndrrave të humburaFëmijët spiunë 2: Ishulli i ëndrrave të humbura

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Princi i Persisë - Erërat e Kohës (2010)

  e mërkurë
  image
  në qytetin mbretëror të Nasafit, mbreti i drejtë Sharaman mbretëron me vëllanë e tij Nizan. Sharaman ka dy fëmijë, por adopton jetimin Dastan duke e bërë pjesë të...
 • Fear Is the Key (1972)

  e mërkurë
  image
  After the death of his family, John Talbot hatches an elaborate scheme to bring those responsible to justice.
 • Gara e Vdekjes 3: Ferri (2013)

  e mërkurë
  image
  Luke Goss, Tanit Phoenix. Gara më vdekjeprurëse në botë, këtë herë zhvillohet në shkretëtirat e Afrikës së Jugut. Karl Lukas, shoferi i burgosur më i talentuar,...
 • Justice League (2017)

  Sot
  image
  Duke marrë shkas nga rikthimi i besimit të tij tek njerëzimi dhe i frymëzuar nga veprimi egoist i Superman, Bruce Wayne krijon një aleate të re, Diana Prince, për...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.