Vlerësimi: 7.9/10
Vlerësimi i përdoruesit: 6.33/10
(3 Voto)

Fotot

Në kërkim të njerëzve të egërNë kërkim të njerëzve të egërNë kërkim të njerëzve të egërNë kërkim të njerëzve të egërNë kërkim të njerëzve të egërNë kërkim të njerëzve të egërNë kërkim të njerëzve të egërNë kërkim të njerëzve të egër

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Ishulli i përshpëritjeve (2007)

  Sot
  image
  Katërmbëdhjetëvjeçarja Sam Dalton merr vendim për të shpëtuar shtëpinë e saj të vetme, të shkatërruar dhe të mbuluar me hi, rancho Princesha Romake. Sami i...
 • The African Queen (1951)

  Sot
  image
  September 1914, news reaches the colony German Eastern Africa that Germany is at war, so Reverend Samuel Sayer became a hostile foreigner. German imperial troops...
 • Zhbiruesi në luftë (2008)

  Sot
  image
  Meqë prindërit e tij janë vrarë në Luftën e dytë botërore, Tomi është dërguar te kushërinjtë në një fermë në fshatrat e Holandës. Ai është i trishtuar, i zemëruar...
 • The True Adventures of Wolfboy (2019)

  Sot
  image
  13-year-old Paul suffers from an illness that causes hair growth over the entirety of his face and body. After a disastrous carnival experience where Paul is...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.