PËRMBLEDHJE

Jeremy Irons; Aventurieri me legjendar do te takoje gjysmen tjeter. Ajo eshte shkrimtarja me e suksesshme e kohes ai eshte Xhakomo Kazanova. Historia e nje njeriu legjende i cili rrezikoi gjithcka per dashurine.

Fotot

KazanovaKazanovaKazanovaKazanovaKazanovaKazanovaKazanovaKazanova

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.