PËRMBLEDHJE

To repair his tarnished image, a jaded rock star publicly decides to fulfill a child's "Dear Santa" Christmas wish. After reluctantly agreeing to spend the holidays in a small town and perform in the local holiday Christmas concert, he's mortified at the prospect of staying in the home of an idyllic, close-knit family, but he soon realizes the true value in what they have: love, caring, and a memorable holiday spirit.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Shoqja e mikut tim më të mirë (2008)

  e diel
  image
  Dastin është një djalosh shumë i këndshëm, i dashuruar me Aleksis, një kolegen e tij. Por kur vajza i thotë se dëshiron që ata të jenë vetëm miq, ai punëson...
 • 7 Zwerge (2004)

  e hënë
  image
  The Seven Dwarves live deep within a female-free-zone of the Enchanted Forest, but they cannot resist the innocent charms of Snow White when she enters their...
 • France (2021)

  e hënë
  image
  A celebrity journalist, juggling her busy career and personal life, has her life over-turned by a freak car accident.
 • Të harrosh Sara Marshall (2008)

  e hënë
  image
  Kompozitori anonim Piter pasi është lënë nga e dashura e tij, ylli televiziv Sara Marshall shkon me miqtë e tij me pushime në Hauai. Por, për fat të keq edhe Sara...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.