Kristoffer Tabori

actor

Ditëlindje: 1952

Aktor:

 1. ...
  Allan Campbell
 2. ...
  Charlie
 3. ...
  Sir Henry Baskerville
 4. ...
  Dennis
 5. ...
  Nick Mora

Regjia:

 1. 1. Marker (1995), Seriale
 2. 2. Judging Amy (1999), Seriale
 3. 3. Providence (1999), Seriale
 4. 5. Pursued (2004), Film
 5. 9. Fireball (2009), Film
 6. 29. Arti Ynë (2017), Film

Regjisori:

 1. ...
  supervising producer
 2. ...
  supervising producer
 3. ...
  supervising producer

Zeri:

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.