Vlerësimi: 5.5/10
Vlerësimi i përdoruesit: 5.75/10
(4 Voto)

PËRMBLEDHJE

Një ekspert i vlerësuar robusto është dërguar në Tajlandë nga shefi i tij manjatit eksentrik për kafe për të blerë një kulture ekzotike për fasule. Jeta e tij "e përsosur" është shpartallua kur, pas fërkimit fillestar, ai bie për vajzën e bukur të pronarit të plantacionit dhe pastaj zbulon se arsyeja e vërtetë e shefit të tij për t'u bashkuar me atë në udhëtim nuk është për të blerë kafe.

Fotot

Idhët-ëmbëlIdhët-ëmbëlIdhët-ëmbëlIdhët-ëmbëlIdhët-ëmbëlIdhët-ëmbëlIdhët-ëmbëlIdhët-ëmbëlIdhët-ëmbëlIdhët-ëmbël

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Shoqja e mikut tim më të mirë (2008)

  image
  Dastin është një djalosh shumë i këndshëm, i dashuruar me Aleksis, një kolegen e tij. Por kur vajza i thotë se dëshiron që ata të jenë vetëm miq, ai punëson...
 • Love & Glamping (2020)

  image
  City girl Katie, who is supposed to write a magazine feature on a glamping resort, faces her fears by trying the camp's activities with a rugged outdoorsman and...
 • Nëse fati mund të vendosë (2001)

  image
  Një djalë dhe një vajzë kalojnë një natë të bukur, por takimin e radhës vendosin t'ia lënë fatit. Vite më vonë ata bëjnë të pamundurën për të gjetur njëri...
 • Annie Hall (1977)

  image
  Fitues i katër çmimeve Oskar. Alvy Singer, një komedian hebre i divorcuar, reflekton mbi marrëdhënien e tij me të dashurën Annie Hall, një këngëtare aspirante e...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.