Vlerësimi: 5.3/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.54/10
(35 Voto)

Fotot

HelmiHelmiHelmiHelmiHelmiHelmiHelmiHelmiHelmiHelmiHelmiHelmi

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • I huaji i përsosur (2007)

  image
  Halle Berry Bruce Willis Giovanni Ribisi: Një gazetare merr persiper te zbuloi gjithçka rreth nje biznesmeni, Herrison Hill, i cili dyshohet per vrasjen e shoqes...
 • Djallin afër (2019)

  image
  Helen Hunt, Jon Tenney. Disa ngjarje të çuditshme shqetësojnë detektivin e një qyteti të vogël dhe familjen e tij, ndërsa ai heton zhdukjen e mistershme të një...
 • Rituali (2017)

  image
  Katër shokë të vjetër ribashkohen për një udhëtim në pyjet suedeze, në kujtim të mikut të tyre të ndjerë. Një kthesë e gabuar i çon ata në një shteg misterioz, ku...
 • The Thirty-Nine Steps (1935)

  image
  Richard Hannay is a Canadian visitor to London. At the end of "Mr Memory"'s show in a music hall, he meets Annabella Smith, who is running away from secret...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.