poster

Vrasësi i alfabetit

The Alphabet Killer (2008)

Krim, Thriller, Mister | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Rob Schmidt
FilmBox Extra RS | 11.10.23 | 01:00

Vlerësimi: 5.2/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.6/10
(10 Voto)

Fotot

Vrasësi i alfabetit

Rishikime


Ska rishikime

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.