poster

Lojë Makabre - Vazhdimi

Spiral (2021)

Krim, Horror, Thriller, Dramë, Aksion, Mister | Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Kanada
CineStar TV RS | 28.4.24 | 00:30

Vlerësimi: 5.2/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.5/10
(20 Voto)

Fotot

Lojë Makabre - VazhdimiLojë Makabre - VazhdimiLojë Makabre - VazhdimiLojë Makabre - VazhdimiLojë Makabre - VazhdimiLojë Makabre - VazhdimiLojë Makabre - VazhdimiLojë Makabre - VazhdimiLojë Makabre - VazhdimiLojë Makabre - VazhdimiLojë Makabre - VazhdimiLojë Makabre - VazhdimiLojë Makabre - VazhdimiLojë Makabre - Vazhdimi

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Krijesa me brirë (2021)

  image
  Në një qytet të vogël minierash, një mësuese shkolle dhe vëllai i saj polic, përpiqen të ndihmojnë një nxënësin e saj enigmatik, sekretet e të cilit do t'i...
 • Calculated Risk (1963)

  image
  After spending a long time in prison, Kip is still willing to pull off one more big job.
 • Another Man's Poison (1951)

  image
  An English mystery writer kills her husband, then tries to kill a man posing as her husband.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.