Pete Goldfinger

actor

Skenaristi:

 1. ...
  (additional writing)
 2. ...
  (screenplay)
 3. 3. Piranjat (2010), Film
 4. ...
  (characters)
 5. 8. Sharra (2023), Film

Regjisori:

 1. ...
  co-producer
 2. ...
  executive producer

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.