PëRMBLEDHJE

"Sorority Row" sees a group of sorority sisters try to cover up the death of their house-sister after a prank gone wrong, only to be stalked by a serial killer.

Fotot

Sorority RowSorority RowSorority RowSorority RowSorority RowSorority RowSorority RowSorority Row

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Al final de la escalera (1980)

  image
  It was the perfect family vacation for composer John Russell and his family when a freak automobile accident claims the lives of his wife and daughter. Consumed...
 • Klithmë 3 (2000)

  image
  Fantazma vjen për Sidnin dhe mikeshat e saj për herë të tretë dhe pikërisht në xhirimin e filmit „Pickim 3“, pjesën e tretë të serialit filmik të bazuar mbi...
 • E mallkuara Meri (2019)

  image
  Një familje kërkon të nisë biznes me varka udhëtimi. Ata blejnë një anije që nis të nxjerrë sekrete të tmerrshme, menjëherë pasi del në det të hapur.
 • Malevolent (2017)

  image
  A summer camp turns into a nightmare for three high school students when paranormal events unleash.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.