poster

Sharra

Saw X (2023)

Horror, Thriller, Mister | Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Meksikë, Kanada

Ku ta shikojmë
Në kinema prej 28.9.23
Vlerësimi i përdoruesit: 9.2/10
(5 Voto)

PëRMBLEDHJE

Filmi i 10 i ciklit "Sharra". John Kramer (Tobin Bell), rikthehet. I sëmurë me tumor në tru, ai niset drejt Meksikës, me shpresën e një kure eksperimentale për kancerin e tij. Po kur ai merr vesh se e gjitha kjo ishte një mashtrim për të zhvatur nevojtarët, ai nis hakmarrjen e tij më të frikshme.

Fotot

Sharra

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.