Synnøve Macody Lund

actor

Ditëlindje: 1976

Aktor:

 1. ...
  Diana
 2. 2. I çliruari (2015), Seriale
  ...
  Tonje Sandvik
 3. 3. Black Widows (2016), Seriale
  ...
  Johanne Rønningen
 4. ...
  Dronning Victoria
 5. 5. Riviera (2017), Seriale
  ...
  Alex Harewood
 6. 6. Haunted (2017), Film
 7. ...
  Gabriella Grane
 8. 8. Illegals (2018), Seriale
  ...
  Linda Boman
 9. 9. Ragnarok (2020), Seriale
 10. 10. Sharra (2023), Film
  ...
  Dr. Cecilia Pederson

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.