Ato u krijuan rastesisht. Ato u mbajten te fshehura. Ato u sterviten per beteja te medha.
Dhe tani qe qyteti i tyre eshte nen sulm dhe i rrethuar, fati i njerezimit eshte ne duart e ketyre 4 breshkave...

Ishte në kanal:

Top Channel  TV1000 Balkan  Cufo TV  Nickelodeon  Pro7 MAXX  PRO 7  Hayat TV  Hayat 2  RT Vojvodina 1  Pink Super Kids  RED tv  RTS1  

REKOMANDIMET
 • Kaeloo (2012)

  image
  When something gets wrong,Kaeloo becomes Bad Kaeloo,and fixes everything!
 • LEGO NinjaGo Masters of Spinjitzu (2011)

  image
  Kur fati i botës së tyre, Ninjago, sfidohet nga kërcënime të mëdha, i takon ninjave: Kai, Jay, Cole, Zane, Lloyd dhe Nya të shpëtojnë botën.
 • Familja Hanter (2017)

  image
  Maksi është pjestari më i ri i familjes misterioze Hanter. Ai duhet të bashëpunojë me vëllezërit e motrat e tij Anika, Sal, Tess dhe Daniel, për të gjetur...
 • Inspektor Gaxhet (1983)

  image
  Bumbling Inspector Gadget battles the forces of M.A.D. with the aid of the various gadgets he has on his person: pop-up rollerskates, extensible arms, a...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.