Vlerësimi: 5.7/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8/10
(32 Voto)

PëRMBLEDHJE

Kur viktima te shumta gjenden ne qytet, te gjitha provat cojne tek nje njeri: Xhon Kremer, njeriu qe njihet si vrasesi famekeq "Enigma", i cili mendohet se ka vdekur para 10 vitesh.

Fotot

Enigma: Loja VazhdonEnigma: Loja VazhdonEnigma: Loja VazhdonEnigma: Loja VazhdonEnigma: Loja VazhdonEnigma: Loja VazhdonEnigma: Loja VazhdonEnigma: Loja VazhdonEnigma: Loja VazhdonEnigma: Loja VazhdonEnigma: Loja VazhdonEnigma: Loja Vazhdon

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Unë të Shoh Ty (2002)

  image
  Agjenti i FBI-së, Xheik Melou është traumatizuar nga një vrasës. Duke mos pasur mundësi të bëjë punën e tij, ai shtrohet në një klinikë, por një vrasës serial...
 • I panjohuri (2007)

  image
  Halle Berry, Bruce Willis. Pas vdekjes së shoqes, një gazetare futet me mision të fshehtë për të provuar fajësinë e një biznesmeni. Duke u shtirur si punonjëse në...
 • Tri vrasjet (2011)

  image
  Gati një vit pas një pune të shkuar keq, një vrasës me pagesë merr një tjetër detyrë që premton t'i sjelle shumë pasuri, për tri vrasje të kryera. Por ç'ka fillon...
 • Njeriu bosh (2020)

  image
  Në një qytet të vogël amerikan, që është tronditur nga zhdukje të mistershme njerëzish, një ish polic po heton një nga rastet dhe fillon të dyshojë se zhdukjet e...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.