Avatar ndjek udhetimin epik te Aangut 12 vjecar, nje djale i vogel i gjendur mes permbushjes se fatit te tij si nje Avatar i shumepritur dhe deshires se thjeshte per te qene nje femije e zakonshem.

Ishte në kanal:

Cufo TV  Vavoom  Bang Bang  Nickelodeon  

REKOMANDIMET
 • Magjikët: Aventurat e Nusepashkës dhe Maçokut të zi (2015)

  image
  Marinette Dupain-Cheng, a shy high-school student, has inherited some magical ladybug-shaped earrings. The ornaments grant the power of Luck to whoever wears...
 • Pokémon (1997)

  image
  Ten-year-old Ash aspires to be the greatest Pokémon (pocket monster) trainer in the world. To do this, he enlists the help of many friends, and his own Pokémon,...
 • Zorro: The Chronicles (2015)

  image
  The masked fox returns to fight against injustice and evil, with his witty banter and his trademark swordsmanship. The Chronicles go back to basics as they focus...
 • Kung Fu Panda: Legjenda të jashtëzakonshme (2011)

  image
  Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness tells the continuing adventures of Po as he trains, protects, fights, teaches, learns, stumbles, talks too much, and geeks...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.