PëRMBLEDHJE

Liqeni Viktoria tashmë është një vend i vdekur pas ngjarjeve tragjike të pushtimit të piranjave mishngrënëse. Kur të gjithë mendojnë se gjithçka ka marrë fund, ato rishfaqen në liqenin Kros dhe në parkun ujor që e zotëron Çedi dhe Medi. Vajza takon një specialist, i cili e paralajmëron për rrezikun që ju kanoset, por nuk e beson askush. Çedi refuzon ta mbyllë parkun ujor dhe shumë shpejt, klientët e tij janë nën sulmin e piranjave të frikshme.

Fotot

Noto LargNoto LargNoto LargNoto LargNoto LargNoto LargNoto LargNoto LargNoto LargNoto Larg

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Mami dhe babi (2017)

  image
  Nicolas Cage, Selma Blair. Një adoleshente dhe vëllai i saj i vogël duhet të mbrohen nga kthetrat e mamit dhe babit, kur një histeri masive shtyn prindërit të...
 • Videodrome (1983)

  image
  Max Renn is the President of Channel 83 Civic-TV, a small television station on the UHF dial. He defends his programming of largely X-rated shows - which depict...
 • Një gjarpër nga Kompton (2018)

  image
  Grupi i repit në prag të nënshkrimit të marrëveshjes së parë për një disk është shpresa e vetme e qytetit në një betejë me një përbindësh gjigant si gjarpër mutant.
 • Loja e Vdekjes (2022)

  image
  Kur një grup 20-vjeçarësh të pasur planifikojnë një festë uragani në një rezidencë të largët familjare, një lojë feste kthehet në vdekjeprurëse në këtë vështrim...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.