poster

Piranjat

Piranha 3D (2010)

Komedi, Horror, Fantazi, Romancë | Francë, Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Japoni
Regjia: Alexandre Aja
CineStar Fantasy | Nesër | 00:25

Vlerësimi: 5.5/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.7/10
(24 Voto)

PëRMBLEDHJE

Popullsia e një qyteti të vogël pranë një liqeni, çdo vit dhjetëfishohet nga të rinjtë në kërkim të festave dhe alkoolit. Por pas një tërmeti, që çliron piranja të lashta të etura për gjak, liqeni kthehet në një makth të vërtetë...

Fotot

PiranjatPiranjatPiranjatPiranjatPiranjat

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Punë djali vajze (2006)

  image
  S.Armstrong, K.Zegers. Nell-i dhe Woody, pasi debatuan me zjarr përpara një statuje azteke në muze, e gjejnë veten të burgosur në trupin e tjetrit. Për t'u kthyer...
 • Vampire në Nju Jork (2012)

  image
  Alicia Silverstone, Krysten Ritter. Dy vampire në Nju Jorkun e ditëve të sotme, përballen me vështirësi të jashtëzakonshme, kur u duhet të zgjedhin midis jetës së...
 • Sërish adoleshente (2019)

  image
  Regina Hall, Issa Rae. Një sipërmarrëse e pamëshirshme zgjohet një mëngjes në trupin e një 13-vjeçareje, përpara një prezantimi të rendësishëm. Asistentja e saj,...
 • E mbinatyrshme (2019)

  image
  Një grua që i frikësohet dhuntisë së saj për të folur me shpirtrat, është e vetjma që mund të shpëtojë një vajzë të vogël nga magjitë e një ylli roku me besime...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.