poster

007 - Vetem per syte e tu

For Your Eyes Only (1981)

Aksion, Aventure, Triller | Mbretëria e Bashkuar
Regjia: John Glen
DocuBox | 11.11.21 | 13:00

Vlerësimi: 6.7/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.45/10
(29 Voto)

PËRMBLEDHJE

Bond dërgohet për të rimarrë një pajisje komunikimi, të njohur si ATAC, e cila u rrëzua sëbashku me një anije britanike të spiunazhit. Bond duhet të nxitojë pasi rusët janë gjithashtu në ndjekje të kësaj paisjeje. Në udhëtimet e tij, ai njihet me Melina Havelock, prindërit e së cilës u vranë brutalisht. Por ai njihet edhe me Aristotel Kristatos dhe Milos Colombo, të cilët akuzojnë njëri-tjetrin pë lidhje me rusët. Bond duhet të bashkëpunojë me Melinën për të zbuluar se kush është aleati i tij i vërtetë dhe të gjejë ATAC para se të jetë tepër vonë.

Fotot

007 - Vetem per syte e tu007 - Vetem per syte e tu007 - Vetem per syte e tu007 - Vetem per syte e tu007 - Vetem per syte e tu007 - Vetem per syte e tu007 - Vetem per syte e tu007 - Vetem per syte e tu007 - Vetem per syte e tu007 - Vetem per syte e tu007 - Vetem per syte e tu

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Lufta e shteteve (2002)

  Sot
  image
  Presidenti i Rusisë vdes dhe zëvendësohet nga një njeri me një të kaluar të mistershme, i cili alarmon SHBA në për shpërthimin e një Lufte të Ftohtë. Kur CIA...
 • Legjenda e Samurait (2013)

  Sot
  image
  Pas vrasjes se mjeshtrit të tyre, 47 samuraji pa lider betohen të marrin hak dhe të vënë në vend nderin. Së bashku ata kërkojnë ndihmën e Kait, një skllav i huaj,...
 • Xhek Hanter dhe kërkimi pas varrezës së ehnatonit (2008)

  Sot
  image
  Xhek Hanter takohet me Liz Xhonson, operative i NSA-së, e cila i shpjegon që obelisk me simbole ugarite, të cilin në Egjipt gjeti dr. Lena Halstrom, lidh faraonin...
 • Mumja: Varri i Perandorit Dragua (2008)

  Sot
  image
  Në Lindjen e Largët Alex O Connell, djali i studiuesve të mumjeve Rik dhe Evy O Connell, shkon në zbulim të mumjes së perandorit të parë Quin. Një mumje e...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.