poster

Zig Zag

Zig Zag (1970)

Krim, Dramë, Triller | Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 6.0/10

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Kabina telefonike (2002)

  e premte
  image
  Colin Farell. Një dramë e rëndë që ndodh brenda dhe rreth një kabine telefonike ne zemer të New York-ut. Një njeri i zënë ne kurth, nën shenjestren e një snajperi...
 • Misteret e Kronikave: I Gabuari (2019)

  e premte
  image
  The body of a woman who had been missing for three years is found. Her husband, acquitted for lack of evidence but now seen as guilty, asks Alex for help. As Alex...
 • Vrasje e Frikshme (2008)

  e premte
  image
  Al Pacino dhe Robert De Niro së bashku çfarë mund të sjellin? Një triller të vlerësuar me çmimet Oskar përkatësisht për të dy aktorët e mëdhenj. Dy detektivë në...
 • Arkitekti (2006)

  Sot
  image
  Leo Uoters (Anthony la Paglia, Pa gjurmë), ëndërrimtar dhe arkitekt sistematik nga Çikagoja, nuk mund të ankojë për mungesë detyrash. Një ditë, me peticion në...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.