poster

Fargo

Fargo (1996)

Thriller, Krim, Dramë, Mister | Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Mbretëria e Bashkuar
Cinemax | e diel | 02:35

Vlerësimi: 8.1/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.5/10
(81 Voto)

PëRMBLEDHJE

Fitues i dy çmimeve Oskar. Nje shites makinash ne Minesota eshte mbytur ne borxhe por ka nje plan. Ai do te punesoje dy bandite t'i rrembejne gruan ne menyre qe te perfitoje shperblimin e pengut nga i ati i saj i pasur.

Fotot

FargoFargoFargoFargoFargoFargoFargoFargoFargoFargoFargoFargoFargoFargoFargoFargoFargoFargoFargoFargo

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Besimi (2010)

  image
  Clive Owen, Catherine Keener, Liana Liberato. Drama prekëse e një familjeje, e cila rrënohet kur vajza 14 vjeçare takon të dashurin e saj të parë në internet, një...
 • Ladies Night (2005)

  image
  A high profile insurance investigation leads to the unravelling of a mysterious series of murders. When Carol Ross disappears hours after withdrawing over...
 • Dhoma e panikut (2002)

  image
  Jodie Foster, Kristen Stewart, Forest Whitaker. Një grua dhe vajza e saj, fshihen në dhomën më të sigurt të shtëpisë për t'i shpëtuar tre grabitësve. Por...
 • Kohë vrasjesh (1996)

  image
  Matthew McConaughey, Sandra Bullock, Samuel L. Jackson, Kevin Spacey. Një avokat i ri mbron një mullixhi zezak sepse ka vrare dy burra të bardhë që i përdhunuan...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.