William Marshall

actor

Ditëlindje: 1924

Vdiq: 2003

Aktor:

 1. ...
  CPO Martin J. 'Mart' Neilson
 2. ...
  Glycon
 3. ...
  Leader - Intellectual in Suit
 4. ...
  Sekue Ashumen
 5. ...
  Edward W. Brooke
 6. ...
  Edward W. Brooke
 7. 7. Zig Zag (1970), Film
  ...
  Morris Bronson
 8. 8. Blacula (1972), Film
  ...
  Blacula / Mamuwalde
 9. ...
  Blacula / Prince Mamuwalde
 10. ...
  William Klinger - Attorney General

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.