Dana Elcar

actor

Ditëlindje: 1927

Vdiq: 2005

Aktor:

 1. ...
  Foster
 2. ...
  Luis Schubert
 3. ...
  Layton
 4. ...
  Luis Schubert
 5. 5. Zig Zag (1970), Film
  ...
  Harold Tracey
 6. ...
  Capt. Battles
 7. ...
  Marv Green
 8. ...
  Allen
 9. ...
  Captain Detroville
 10. ...
  F.B.I. Agent Polk
 11. ...
  Chief Perna
 12. 12. St. Ives (1976), Film
  ...
  Lt. Charles Blunt
 13. ...
  Rev. Mr. Endicott
 14. ...
  Benchley
 15. 15. Condorman (1981), Film
  ...
  Russ Devlin
 16. ...
  Burton Schuyler
 17. 17. 2010 (1984), Film
  ...
  Dimitri Moisevitch
 18. 18. MacGyver (1985), Seriale
  ...
  Pete Thornton
 19. ...
  Dr. Strange
 20. ...
  Leo Gross

Regjia:

 1. 1. MacGyver (1985), Seriale

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.