poster

Keeper of the City

Keeper of the City (1991)

Aksion, Krim, Triller | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Bobby Roth

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 5.1/10
Vlerësimi i përdoruesit: 6/10

PËRMBLEDHJE

A mad killer is murdering the mafia bosses of Chicago. Jim Dela is the cop investigating the crimes and thus gets into contact with Vickie Benedetto who is the wife of Vince, a psychotic man who hates his father's mafia past.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Luftëtari (2013)

  e premte
  image
  Kur pronari i azilit të madh të elefantëve vritet, Kam merr vesh që ai akuzohet dhe duhet të ikë, siç nga policia, kështu edhe nga dy mbesa hakmarrëse, binjake....
 • Zombieland 2: Goditje e dyfish (2019)

  e premte
  image
  Columbus, Tallahasse, Wichita dhe Little Rock zhvendosen në zemër të Amerikës teksa përballen me zombi të evoluar.
 • Ekuilibri (2002)

  e premte
  image
  Në botën e së ardhmes, regjimi i rreptë rrënjosi luftrat duke shtypur emocionet: librat, arti dhe muzika janë të ndaluar, dhe ndjenja është krim që dënohet me...
 • Elita (2001)

  e premte
  image
  Pas dështimit të misionit special nga fusha e sigurisë, një oficer i marinës me shumë vite punë mbetet me pesë fëmijë, të cilët duhet t’i stërvitë që të bëhen një...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.