PËRMBLEDHJE

Vrasësi legjendar Xhon Uik ishte tërhequr nga karriera e tij e dhunshme pas martesës me të dashurën e zemrës. Vdekja e saj e papritur i shkaktoi Xhonit dhembje të thellë. Kur krimineli sadist Josef Tarasovi dhe banditët e tij i vodhën makinën e çmuar Xhonit dhe i vranë qenushin që ishte dhurata e fundit e së shoqes, Xhoni çliroi instinktin e vrasësit që kishte brenda vetes dhe kërkoi hakmarrje. Ndërkohë, babai i Josefit, ish kolegu i Xhonit, kishte vënë një shpërblim të madh për kokën e tij.

Fotot

Xhon UikXhon UikXhon UikXhon UikXhon UikXhon UikXhon UikXhon UikXhon UikXhon UikXhon UikXhon UikXhon UikXhon UikXhon UikXhon UikXhon UikXhon UikXhon UikXhon UikXhon UikXhon UikXhon UikXhon Uik

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Heroi legjendar (2006)

  e diel
  image
  Fati e bëri atë luftëtar... guximi e bëri hero! Kjo është historia e vërtetë e Mjeshtrit kinez të dyluftimeve Huo Yuanjia, themeluesi i Federatës së Sporteve, qe...
 • The Accidental Spy (2001)

  e diel
  image
  This action movie unfolds with the story of Bei, a salesman at a workout equipment store, who harbors dreams of adventures. It all starts when on one normal dull...
 • Pilula Jeshile (2018)

  e diel
  image
  Një biznesmen amerikan shkon në Meksikë që të mbikqyrë prodhimin e pilulës revolucionare të marjuanës. Kur rrëmbehet nga 1 bandë droge e mbetur pa punë, ai...
 • Dimër i thellë (2008)

  e diel
  image
  Dy miq të apasionuar pas sporteve dimërore, ribashkohen pas shumë vitesh dhe përpiqen të bëhen njerëzit e parë që zbresin me ski nga maja më e rrezikshme në...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.