Vlerësimi: 6.6/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.5/10
(6 Voto)

PËRMBLEDHJE

The story picks up at the point where "The Robe" ends, following the martyrdom of Diana and Marcellus. Christ's robe is conveyed to Peter for safe-keeping, but the emperor Caligula wants it back to benefit from its powers. Marcellus' former slave Demetrius seeks to prevent this, and catches the eye of Messalina, wife to Caligula's uncle Claudius. Messalina tempts Demetrius, he winds up fighting in the arena, and wavers in his faith.

Fotot

Demetrius and the GladiatorsDemetrius and the GladiatorsDemetrius and the Gladiators

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Gënjeshtra të pafajshme (2010)

  e enjte
  image
  Xhun është një vajzë që gjatë një udhëtimi me avion njihet me një djalë, i cili është shumë ndryshe nga të tjerët. Por, gjatë kësaj kohe Roi sulmohet nga disa...
 • Batman (2022)

  e enjte
  image
  Batman, ka dy vjet që lufton krimin në qytetin e Gotham-it. Ndërkohë që është në ndjekje të një vrasësi serial, ai zbulon korrupsionin dhe inkriminimin në rangje...
 • Miq dhe fqinj (2010)

  e enjte
  image
  Spenser Eimsi është një super vrasës i fshehtë që është mësuar me një jetë luksoze dhe femra të bukura. Por, më në fund ai gjen femrën e tij ideale. Mësuesen e...
 • Snajper 8: Fundi i një vrasësi (2020)

  e enjte
  image
  Kur snajperi Brandon Becket akuzohet për vrasjen e një personaliteti të huaj, ai i kërkon ndihmë të vetmit person tek i cili ka besim, snajperit legjendar Thomas...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.