Fotot

Ben-HurBen-HurBen-HurBen-HurBen-HurBen-HurBen-HurBen-HurBen-HurBen-HurBen-HurBen-Hur

Rishikime


Rishikuar nga Antropos
e enjte, 11 qershor 2020 9:03 e pasdites
Ne znam zašto Holywood ima potrebu popravljati savršenstvo. I onda napravi sranje. Izvorni Ben Hur se ne može bolje napraviti. Ovaj film je bezvezni remake. Zbljuv.
Pelqe rishikimin
0 Komentet

REKOMANDIMET
 • Robin Hud (2010)

  image
  Në Anglinë e shekullit të 13-të, Robin dhe banda e tij e plaçkitësve përballen me korrupsionin në një fshat lokal dhe drejtojnë një kryengritje kundër mbretit që...
 • Veriori (2022)

  image
  Nga regjisori vizionar Robert Eggers. Me Alexander Skarsgård, Nicole Kidman, Claes Bang, Anya Taylor-Joy, Ethan Hawke, Björk, Willem Dafoe. Një film epik, mbushur...
 • Ari i Zi (2011)

  image
  Antonio Banderas, Mark Strong. Një histori epike mbi nderin, babëzinë, tradhtinë dhe dashurinë. Në fillim të shekullit të 20-të, ethet e arit të zi në gadishullin...
 • Historia e vertete e Hugh Glass (2015)

  image
  Gjatë eksplorimit të terreneve të pazbuluara në vitin 1823, zbuluesi legjendar Hju Gllas pëson lëndime të rënda pasi sulmohet brutalisht nga një ari. Kur ekipi i...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.